Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berberet

Britanikët të paduruar, dynden te berberët që në mesnatë

Pas më shumë se 3 muajsh në karantinë, berberët dhe sallonet e bukurisë në Britani janë lejuar të rifillojnë aktivitetin e tyre. ...

Lajmet e fundit