Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

berber

Ilir Meta shkon te berberi, publikon foton duke u qethur: Gati për një javë të re!

Presidenti Ilir Meta pasditen e kësaj të diele kaa shkuar te berberi i tij, Deti, për tu qethur. Ka qenë vetë presidenti ai i cili...

Sa nuk u rrahën në Parlament, Salianji e Braçe “pajtohen” tek berberi: Këtu nuk zihen kurrë, kanë frikë nga gërshërët

Një debat i ashpër u shënua dje në Kuvend, ku deputeti i PD Ervin Salianji dhe socialisti Erion Braçe janë ndalur nga Grada e...

I riu anglez shpallet berberi më i mirë në Britani, falenderon pronarin shqiptar që i mësoi zanatin

Parukeria e një shqiptari në Britaninë e Madhe është spallur salloni më i mirë i vitit, ndërsa me çmimin e berberit më të mirë...

Lajmet e fundit