Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BeratPolican

Frikë në Berat, gurët bien nga mali dhe tmerrojnë shoferët

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar probleme edhe në Berat. Në aksin rrugor Berat-Polican ka patur rrëshqitje të shumta gurësh, duke...

Lajmet e fundit