Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

berat

Kërkoi të paguhej për punën, 4 burra dhunojnë barbarisht një grua (Video)

Në puntatën e sotme të programit investigativ “STOP”, në ekranin e Televizionit Klan është denoncuar rasti i dhunës barbare të ushtuar ndaj një gruaje,...

Favorizuan një kompani, “arrest në burg” për ish-drejtorin e Doganës Berat dhe tre doganierë të tjerë

Me kërkesë të Prokurorisë së Beratit, gjykata ka vendosur masën e sigurisë "arrest në burg" për ish-kryetarin e Degës Doganore Berat dhe tre doganierë...

Me armë pa leje, arrestohen dy persona në Berat (Foto)

Gjithashtu, gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit Aldo Muhameti, u gjetën dhe sekuestrua dhe një automatik. Materialet i kaluan Prokurorisë së...

Masa për sigurinë rrugore, arrestohen 5 persona

Policia Rrugore në Berat ka ushtruar kontrolle kundër shkeljeve në transport dhe mësohet se janë arrestuar 5 persona për "Drejtim automjeti në mënyrë të...

Sekuestrohen 11 mijë euro të falsifikuara, policia arreston 3 persona

Policia e Beratit ka arrestuar tre persona nën akuzën e “falsifikimit të monedhave”. Në prangat e policisë kanë rënë shtetasit Ilir Zere, Briken Gëri...

Mori një çadër në rrugë, Prokuoria e Beratit këmbëngul që 46 vjeçari të dënohet me burg

Dritan Telegrafi, 46 vjeç, është i akuzuar për vjedhjen e një çadre në Berat. Për një muaj, prokuroria dhe gjykata e këtij rrethi kanë...

Blushi dhe Hafizi në Berat: Shqipëria mund të bëhet, t’i japim fund tragjedisë

Deputetët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi të shoqëruar nga anëtarët e Partisë Socialiste, Maqo Lakrori, Marko Bello dhe Petrit Ago kanë zhvilluar sot një...

Guroret e pakontrolluara kërcënojnë malin e shenjtë të Tomorrit

utaj zona më e mbishfrytëzuar në mënyrë të paligjshme është e ashtëquajtura faqja P e malit të Tomorrit, e ndodhur  mbi qytetin e Poliçanit....

Makina përlpas për vdekje këmbësorin në Berat

Një aksident me pasojë vdekjen e një kalimtari ka ndodhur disa minuta më parë në qytetin e Beratit. Mjeti tip “Benz” me...

Lajmet e fundit