Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

berat

“Shpifin se gjoja paskam kërkuar unë takim”, Berisha: Nuk i kërkova kurrë të shihja Mike Pompeo…

Ish-kryeministri Sali Berisha në Berat ka folur për vizitën e ish-sekretarit amerikan në Tiranë, Mike Pompeo. Berisha hodhi poshtë se donte që të takonte Pompeon,...

Demokrati nxjerr shishen me raki dhe uron Berishën: Të kam gjetur dollibash; ish-kryeministri ia kthen: Gëzuar!

Ish-kryeministri Sal Berisha është surprizuar nga një demokrat gjatë takimit të sotëm në Berat. Ai dha sugjerimet e tij sesi të zgjerohet Partia Demokratike...

“Shqipëria, rruga kryesore e heroinës në BE”, Berisha në Berat: Rama flet më shumë për kanabisin se për grurin, misioni ynë të shpëtojmë vendin

Ish-kryeministri Sali Berisha po zhvillon një takim në Berat me demokratët në kuadër të zgjedhjeve për kryetarin e PD. Berisha deklaroi se demokratët janë ngritur...

Kishte bërë gati dozat me heroinë për shitje, arrestohet 54-vjeçari në Berat

Një 54 vjeçar është arrestuar nga Policia e Beratit pasi akzuohet për shpërndarjen e drogave të forta. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi...

E rëndë në Berat, një person hidhet nga ura dhe ndërron jetë menjëherë

Një ngjarje e rëndë  ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Paraprakisht bëhet me dije se një i moshuar është hedhur ne lumë nga...

Po punonte tokën, 45-vjeçari në Berat dëmton këmbën me frezë, niset me urgjencë në spital (EMRI)

Një 45 vjeçar është dëmtuar në vendin e punës, pasi duke punuar tokën me frezë, ka dëmtuar këmbën. Bëhet fjalë për shtetasin Lame Braho nga...

9 vjedhje në një muaj, arrestohet 40-vjeçari në Berat

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

I dënuar për vjedhje, arrestohet 20-vjeçari në Berat (EMRI)

Një 20 vjeçar është arrestuar nga Policia e Beratit, pasi ishte shpallur në kërkim për vjedhje. Mësohet se është vënë në pranga shtetasi Emrah...

I rrethuar nga qytetarët, Basha vijon me takimet, këtë herë në Berat

Ish-kreu i PD, Lulzim Basha sot ndodhet në qytetin e Beratit, ku po zhvillon një bashkëbisedim me qytetarët. Në foton e mëposhtme, Basha shihet një...

Ndoste lumin Osum, Agjencia Rajonale e Mjedisit në Berat mbyll aktivitetin e fabrikës së lëkurës

Agjencia Rajonale e Mjedisit Berat ka pezulluar detyrë e aktivitetit të një fabrike lëkure. Agjensia ka mbyllur këtë aktivitet pas denoncimeve që u bë në...

Lajmet e fundit