Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berat krijese

Një krijesë e frikshme gjendet në Berat, banorët e tmerruar nuk dinë çfarë është (Foto)

Një krijesë e mistershme është gjetur në fshatin Donofrosë të Beratit dhe ka çuditur banorët që nuk dinë se çfarë është. ...

Lajmet e fundit