Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berat Buzhala

Rama i shkruajti futbollistit serb, gazetari kosovar poston foton e Mihajloviç me Arkanin famëkeq: Ia kam thënë në fytyrë kryeministrit, kur përzihesh…

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka dërguar disa muaj më parë një mesazh shprese Sinisa Mihajloviç, i cili asokohe vuante nga leukemia. ...

Humbi jetën nga Covid-19, Berat Buzhala tregon bisedën e fundit me të atin

Gazetari dhe analisti i njohur Berat Buzhala ka rrëfyer për herë të parë momentet e vështira të ndarjes nga jeta të babait të tij...

Humbi babain nga Covid-19, Buzhala flet pas 3 javësh i infektuar: Besoj jam shëruar se s’kam shenja, më ka mbetur veç dhimbja dhe malli

Gazetari i njohur shqiptar nga Kosova, Berat Buzhala, raporton thuajse çdo ditë gjendjen e tij dhe të familjarëve, pasi para pak javësh të gjithë...

Rrëfimi rrëqethës i gazetarit Buzhala: Babai në koma prej 5 ditësh, po të kthehesha pas do e mbaja maskën gjithë jetën

Një lajm i trishtë na vjen Kosova, teksa gazetari i njohur Berat Buzhala ka bërë me dije se babai i tij ndodhet në koma...

‘Ky nuk është si viruset e tjera’, gazetari kosovar në ditën e gjashtë me COVID-19

Gazetari Berat Buzhala njoftoi para disa ditësh se ishte i infektuar me koronavirus. Përmes një statusi në rrjetet sociale ai ka...

Gazetari Berat Buzhala infektohet me koronavirus: Kisha ethe dhe temperaturë

Gazetari i njohur nga Kosova, Berat Buzhala është infektuar me koronavirus. Lajmin e bën me dije vetë Buzhala, përmes një postimi...

E-maili qarkullues i gazetarëve/ Klodian Allajbeu ‘shtrin rrënjët’ në Kosovë, blen gazetën ‘express’ dhe televizionin ‘T7’, plas debati se kush do e drejtojë (THASHETHEMET)

Klodian Allajbeu, pronar i Spitalit Amerikan, i cili prej kohësh tanimë është në tregun e medias si pronar i televizionit AbcNews, mesa duket, do...

E akuzoi për sulme shoviniste ndaj Shqipërisë, gazetari i përgjigjet Ramës: Ti me Vuçiçin vetëm s*ks nuk keni bo!

Pas ripostimit të statusit të Rexhep Qoses nga Edi Rama, në të cilin thuhej se disa media në Kosovë (T7 & Gazeta Express) po...

Buzhala përplaset me Shakohoxhën për Kombëtaren e futbollit

Gazetari Berat Buzhala, dhe drejtori i Supersport, Dritan Shakahoxha, janë ‘përplasur’ në emision për çështjen e bashkimit të shqiptarëve në një kombëtare. ...

Incidenti në Francë, ironizon gazetari: Rama e ka mbjellë me drogë Shqipërinë e nuk po i han palla, ama ofendohet me ia ngatërru himnin

Gazetari nga Kosova Berat Buzhala ka komentuar ngatërrimin e himnit gjatë ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. I njohur si kritik i...

Lajmet e fundit