Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berat buazhala

9 ditë i infektuar me koronavirus, gazetari shqiptar tregon gjendjen dhe ilaçet që ka marrë: Jemi infektuar si familje, kush mendon se virusi është...

Gazetari shqiptar Berat Buzhala, prej nëntë ditësh rezulton pozitiv me koronavirus, teksa fatmirësisht simptomat janë në rënie. Me anë të një...

Lajmet e fundit