Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beqja

Projektligji për duhanin, Beqaj kërkon të mos votohet, kundërshton Ruçi: Denonco rastet, nise që nga unë

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka kërkuar sot nga deputetët në Kuvend që sot të mos miratohet projektligji “Për disa ndryshime dhe shtesa në...

Denoncimi: Ja ministrat që kanë dalë për gjueti derrash të egër dhe shpezë

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon ministrat e qeverisë se kanë braktisur qytetarët në këto ditë me mot ekstrem për të ndjekur hobby-t e tyre, gjueti...

Lajmet e fundit