Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Beqir Nuredini

‘I liroi’ karrigen, ish-kryebashkiaku i Rrogozhinës reagon pas vdekjes së Memollës: Njeriu nuk mund të ketë një koleg më të mirë se ai

Pas vdekjes së kryebashkiakut të Rrogozhinës, reagimet kanë qenë të shumta nga kolegët e tij, nga të afërt apo persona që e njihnin 52-vjeçarin....

Bleu gazetën MAPO, njihuni me akuzën e prokurorisë për pronarin e ri

Sot, Henri Çili, pronar i UET dhe i botimeve “Mapo”, njoftoi përmes një editoriali, se biznesi mediatik i është shitur një pronari të ri,...

I bllokuan pasaportën, kryebashkiaku krejt i qetë: PS s’ka lidhje me këtë çështje, unë do dal i PASTËR

“Unë jam i PDIU. PS nuk ka lidhje me këtë çështje”. Kështu është shprehur kryebashkiaku i Rrogozhinës Beqir Nuredini i cili akuzohet për abuzimet...

Deputeti socialist: Të lidhet kryebashkiaku, ja krimi që po bën

Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe ka shpërthyer ndaj kryetarit të Bashkisë Rrogozhinë, Beqir Nuredini, duke e akuzuar atë se po kryen një masakër...

Lajmet e fundit