Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Beqaj

Sulmi ndaj makinës së Ilir Beqajt, kapet autori, policia: I sëmurë mendor

Të tjera detaje zbardhen nga incidenti i djeshëm, ku u sulmua ish ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj. Sipas policisë, personi një 28 vjeçar që...

Dëshmia “bombë” e qytetarit: Beqaj më mori 150 mijë euro, me tha “kam mik Shullazin”

Rrëfimi i një dëshmitari në Gjykatën për Krimet e Rënda zbuloi dje “anën e errët” të biznesmenit Ylvi Beqja, personi që kallëzoi për “gjobëvënie”...

Çeshtja “Shullazi”, dëshmon deputeti i PS: Çfarë më tha Ylvi Beqaj kur u takuam në lokalin poshtë shtëpisë sime

Është regjistruar dëshmia e deputetit të Partisë Socialiste Jurgis Çyrbja lidhur me çeshtjen “Shullazi”. Gjatë marrjes në pyetje në gjykatën e Krimeve...

Afrim Krasniqi zbulon kush kërkoi “kokën” e Tahirit: Largimi i Beqajt, lajm i mirë!

Analisti Afrim Krasniqi tha në “Tonight Ilva Tare”, se largimi i ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri erdhi si pasojë e presionit të madh ndërkombëtar,...

Denoncimi: Ja ministrat që kanë dalë për gjueti derrash të egër dhe shpezë

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon ministrat e qeverisë se kanë braktisur qytetarët në këto ditë me mot ekstrem për të ndjekur hobby-t e tyre, gjueti...

“Përgjimi”, reagon për herë të parë Beqaj: Ja shkelja e vërtetë që ka bërë Hajdarmataj

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ka reaguar për herë të parë pas përgimit të bisedës telefonike të publikuar në emisionin investigativ “Stop”, të denoncuar...

Ja çfarë ka bërë Ilir Beqaj pas publikimit të përgjimit te “Stop”-i (Foto)

Emisioni investigativ “Stop” ka publikuar mbrëmjen e sotme bisedën e përgjuar telefonike mes ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, dhe ish-drejtorit të Kujdesit Shëndetësor në...

Berisha: Beqaj është përgjegjës, përpiqet të justifikojë vdekjen e Aidës dhe ëngjëllit të saj

Ish-kryeministri Sali Berisha e bën përgjegjës ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj, për vdekjen e nënës dhe foshnjes në maternitetin “Koço Glozheni”, duke thënë se...

Pasuria, ministri Beqaj përfiton akoma para nga shitja e kompanisë “Intech”

Ministri i Shëndetësisë vijon të marrë të ardhura nga shitja e kompanisë “Intech”, për të cilin shpeshherë është akuzuar nga opozita për përfitimet në...

Akuzat e PD për Shërbimin Onkologjik, reagon qeveria: Shërbimet funksionojnë normalisht

Qeveria  reagoi sot nëpërmjet portalit, “transparenca.al” ndaj akuzave të deputetes Albana Vokshi për Shërbimin Onkologjik. Në një deklarate për media, deputetja Albana...

Lajmet e fundit