Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beqaj pergjimi

Ja çfarë ka bërë Ilir Beqaj pas publikimit të përgjimit te “Stop”-i (Foto)

Emisioni investigativ “Stop” ka publikuar mbrëmjen e sotme bisedën e përgjuar telefonike mes ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, dhe ish-drejtorit të Kujdesit Shëndetësor në...

Lajmet e fundit