Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Beogradi thirrje serbëve të qëndrojnë larg Forcës Speciale

“Në 28 Nëntor Kosova do të formojë Ushtrinë”, Beogradi thirrje serbëve të qëndrojnë larg Forcës Speciale

Autoritetet e Prishtinës dhe përfaqësues ndërkombëtar kanë kritikuar rolin e Beogradit, i cili po u bën thirrje të hapur serbëve që të largohen nga...

Lajmet e fundit