Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

Beograd

“Open Ballkan” mbahet sot në Beograd, Rama merr pjesë online: Nuk mund të bindim të tjerët t’i bashkohen nismës, s’mund të presim!

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë online në konferencën e radhës të "Open Balkan", e cila po zhvillohet në Beograd. Në fjalën e tij, shefi...

Ngjela zbulon kërkesën që Serbia i ka bërë Berishës: Kemi të dhëna të sigurta se Beogradi…

Avokati i njohur Spartak Ngjela, është shprehur se Sali Berisha po përpiqet që të nxisë një konflikt mes Veriut e Jugut në Shqipëri. Përmes një...

Zyrtarja e OKB-së e thotë në mes të Serbisë: Mohimi i gjenocidit parandalon përparimin e shoqërisë

Serbia dhe shtetet e tjera të ish-Jugosllavisë duhet të bëjnë më shumë për të luftuar mohimin e gjenocidit dhe gjuhën e urrejtjes, nëse duan...

Rama kthehet i kënaqur nga Beogradi: Takimi më produktiv që kemi patur! Nuk dua polemika me Albinin, por qasja e Kosovës është e destinuar...

Kryeminstri Edi Rama është kthyer në Shqipëri pas takimit 2 ditor në Beograd për nismën “Open Balkan”. Në një intervistë për “Kjo Javë”, Rama...

“Me Edin po vizitoj kullën e Beogradit”, Vuçiç shëtit Ramën në rrugët e qytetit para DARKËS (VIDEO)

Kryeministri ynë Edi Rama mbërriti në Beograd mbrëmjen e sotme, teksa është pritur nga ministri i Jashtëm në aeroport. Më herët u raportua se presidenti...

Brnabiç tha se do të marrin pjesë në “Open Ballkan”, kryeministri i Malit të Zi Krivokapiç: Nuk do t’i bashkohemi nismës, s’ka ndryshim nga...

Kryeministri i Malit të Zi, Zdravko Krivokapiç ka deklaruar se shteti i tij nuk i është bashkuar nismës “Ballkani i Hapur”  për këtë arsye...

Rama darkë me Vuçiç në Beograd, Kosova mungon sërish në “Open Ballkan”: Nuk kemi ftesë!

Samiti i “Open Ballkan” do të mbahet nesër në Beograd të Serbisë. Në këtë takim do të marrë pjesë kryeministri Edi Rama, presidenti serb...

“Open Balkan”, mbërrin në Beograd Edi Rama, ja kush e shoqëron Kryeministrin

Kryeministri Edi Rama së bashku me përfaqësues të tjerë kanë mbërritur në Beograd për takimin që do të mbahet nesër në kuadër të “Ballkanit...

Rama sot në Beograd për “Open Balkan”, ja kush e zëvendëson kryeministrin e Maqedonisë së Veriut

Kryeministri Edi Rama pas Skocisë sot do të udhëtojë për në Beograd, ku sot dhe nesër do të jetë takimi i radhës mes tre...

Rama nesër në Beograd, nuk ka tërheqje nga “Open Balkan” pavarësisht dorëheqjes së kryeministrit Zaev

Kryeministri Edi Rama ashtu siç ishte planifikuar do të jetë nesër në  Beograd për takimin e ardhshëm për “Open Ballkan”. Takim që do të mbahet...

Lajmet e fundit