Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

benzine

Prej 2030-ës, asnjë makinë me naftë apo benzinë nuk do shitet në Britani

Qeveria britanike po sheh mundësinë për të ndaluar blerjen e makinave me naftë apo benzinë, dukenisur nga viti 2030. Mbështetësit e...

E RËNDË/ 40-vjeçari i vë flakën vetes në mes të oborrit, vdes në spital (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në  Lezhë ku një person i ka dhënë fund jetës duke u vetëdjegur me benzinë....

I hodhi benzinë klinikës së mjekut, arrestohet i riu në Vlorë (EMRI)

Policia e Vlorës arreston shtetasin Musto Kapaj, 27 vjeç, banues në Gjorm, Vlorë. Ky shtetas ditën e djeshme në lagjen ''24...

Publikohen fotot, ky është burri që tentoi të digjte veten përpara bashkisë së Tiranës (FOTO)

Një ngjarje e pazakontë ndodhi paraditen e sotme në Tiranë, ku një person hyri në derën e bashkisë me një shishe benzine në dorë...

Horror në Korçë: Djali lyen trupin e nënës me benzinë dhe i vë flakën

Një ngjarje korror ka ndodhur sot në Korçë ku 32 vjeçari ka djegur nënën e tij pas një konflikti për motive të dobëta, duke...

Sarandë, vetëdigjet me benzinë një person

Një person i ka vënë flakën vetes pasi është spërkatur me benzinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lagjen 4 të...

Lajmet e fundit