Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

benzina

Identifikohet personi që u dogj me benzinë në Sarandë

Është identifikuar personi që dogji dje veten me benzinë, duke gjetur më pas vdekjen. Bëhet fjalë për shtetasin Et'hem Seferaj, 77...

Fieri “sfidon” qytetet e tjera, ul çmimin e karburanteve në 132 lekë

Në një kohë kur çmimete e karburanteve në mbarë botën kanë pëuar në rënie rekord, në Shqipëri qytetarët shprehen të revoltuar për mosreflektimin e...

Lista / ISHT çon për revokim licence 40 subjekte të karburanteve

Inspektorati i Shtetëror Teknik dhe industrial ka propozuar revokimin e licencës për 40 subjekte të tregtimit të hidrokarbureve. Burimet zyrtare nga ISHTI...

Pritet ulja e çmimit të naftës

Nafta bruto ka pësuar një rënie të madhe gjatë javës së fundit duke shënuar çmimin më të ulët në 8 vitet e fundit, ku...

Lajmet e fundit