Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

benzina

Ministrja Ibrahimaj njofton live uljen e çmimit të karburanteve: Nafta do shitet me 243 lekë, benzina ulet me 7 lekë

Ministrja e Ekonomisë Delina Ibrahimaj ka njoftuar pak më parë uljen e çmimit të karburanteve. Ajo është shprehur drejtpërdrejt për mediat teksa ishte në...

Greqia nxjerr “Fuel Pass”, subvencionon për dy muaj naftën për mijëra qytetarë

Qeveria greke do të subvencionojë për dy muaj naftën dhe benzinën, ndërsa çmimet në bursë por rriten çdo ditë e më shumë. Për muajt korrik...

Nafta arrin çmim rekord: Nga sot do shitet me 258 lekë/litri, rritet edhe gazi e benzina

Bordi i Karburanteve ka fiksuar sot çmimet e reja për shitjen e karburanteve, në tregun me shumicë dhe atë me pakicë. Nafta do shitet...

Bordi vendos ÇMIMET E REJA: Nafta shkon në 248 lekë/litri, rritet edhe benzina, gazi mbetet i pandryshuar

Bordi i Transparencës është mbledhur sot dhe ka vendosur çmimet e reja për tregtimin me shumicë dhe pakicë të karburanteve, Bie në sy rritja...

Nafta do shitet me 237 lekë, Bordi vendos ÇMIMET e karburanteve: Ja sa do shiten BENZINA dhe GAZI nga sot

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të shtunë, 7 maj, dhe ka vendosur çmimet e reja për shitjen me pakicë dhe me shumicë të...

Ndryshojnë përsëri çmimet, Bordi vendos sa do të shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 27 Prill 2022 vendosi çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë për tregun...

Nafta shitet nga sot me 226 lekë, Bordi vendos çmimet e reja: Gazi nuk ndryshon, ja sa do tregtohet benzina

Bordi i Transparencës ka vendosur rritjen e çmimeve të naftës dhe benzinës, pas shtrenjtimit të tyre në bursat ndërkombëtare. Sipas vendimit të fundit, të...

Nafta ulet me 9 lekë, Bordi rishikon çmimet e karburanteve: Ja sa do shiten nga sot benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës është mbledhur sot më 8 prill, për të vendosur çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë për...

Bordi i Karburanteve rrit çmimet: Nafta shkon në 233 lek/litri, ja sa do shiten nga sot benzina dhe gazi

Bordi i Karburanteve apo i quajtur dhe Bordi i Transparencës vendos të rrisë çmimin e naftës dhe benzinës. Referuar njoftimit zyrtar, bëhet me dije...

Autoriteti i Konkurrencës nis hetimet për rritjen e menjëhershme të çmimit të karburanteve

Autoriteti i Konkurrencës ka nisur një hetim paraprak për rritjen e menjëhershme të çmimit të karburanteve nga tregtarët me shumicë. Institucioni thotë se rritja e...

Lajmet e fundit