Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

benzina

Bordi vendos ÇMIMET e reja: Nafta do të shitet me 219 lekë, gazi i pandryshuar, bie dhe benzina

Një litër naftë nga pasditja e sotme do të shitet me 219 lekë, duke shënuar një ulje prej 4 lekësh. Ndërkohë, benzina do të...

Bordi njofton ÇMIMET e reja: Benzina ulet me 2 lekë e nafta me 9 lekë, bie dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur sot çmimet e reja të shitjes së benzinës, naftës dhe gazit, ku vihet re një ulje e benzinës dhe...

Benzina bie në 201 lekë, Bordi vendos ÇMIMET: Nafta do të shitet nga sot me 248 lekë, rritet dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur sot çmimet e reja të shitjes së benzinës, naftës dhe gazit, ku vihet re një rritje e ndjeshme e...

Nafta rritet në 239 lekë, Bordi fikson ÇMIMET: Benzina do shitet me 205 lekë, gazi me 78 lekë

Bordi i Karburanteve është mbledhur sot pas gati një jave dhe ka vendosur çmimet e reja të tregtimit të karburanteve. Bie në sy një...

Nafta në bursë bie, Bordi del me njoftim dhe RRIT çmimin: Nga 221 lekë që ishte, sot do shitet me 227 lekë!

Bordi i Transparencës i ngritur nga qeveria për monitorimin dhe përcaktimin e çmimeve të karburanteve, ka publikuar pasditen e kësaj të mërkure çmimet e...

Bordi ndryshon ÇMIMET brenda 24 orëve: Nafta bie në 226 lekë, ulet dhe benzina në 211 lekë, nuk ndryshon gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të premte dhe ka vendosur të ulë çmimet, gati 24 orë pas uljes që bëri ditën e djeshme....

Bordi vendos ÇMIMET e reja: Nafta zbret në 232 lekë/litri, benzina bie në 216 lekë, i pandryshuar mbetet gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të enjte dhe ka vendosur të ulë çmimet. Nafta është ulur me 6 lekë/litri dhe nga pasditja e...

Bordi vendos ÇMIMET e reja të KARBURANTEVE: Jemi në monitorim të vazhdueshëm të bursave

Bordi i Transparencës ka vendosur ditën e sotme çmimet e reja për tregtimin e karburanteve me pakicë dhe shumicë në vendin tonë. Bordi ka vendosur...

Ndryshojnë përsëri ÇMIMET, Bordi del me njoftim pas 24 orësh: Rritet me 5 lekë nafta dhe benzina, mbetet i pandryshuar gazi!

Bordi i Karburanteve është mbledhur përsëri pas 24 orësh dhe ka dalë me njoftim të ri për çmimin e naftës, benzinës dhe gazit, shkruan...

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve: Nafta ulet me 9 lekë, bie edhe benzina në 229 lekë, gazi mbetet i pandryshuar

Bordi i Karburanteve ka ndryshuar këtë të mërkurë çmimet e tregtimit të naftës, benzinës dhe gazit. Pa u bërë ende 24 orë nga rritja...

Lajmet e fundit