Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

benzina

Nafta në bursë bie, Bordi del me njoftim dhe RRIT çmimin: Nga 221 lekë që ishte, sot do shitet me 227 lekë!

Bordi i Transparencës i ngritur nga qeveria për monitorimin dhe përcaktimin e çmimeve të karburanteve, ka publikuar pasditen e kësaj të mërkure çmimet e...

Bordi ndryshon ÇMIMET brenda 24 orëve: Nafta bie në 226 lekë, ulet dhe benzina në 211 lekë, nuk ndryshon gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të premte dhe ka vendosur të ulë çmimet, gati 24 orë pas uljes që bëri ditën e djeshme....

Bordi vendos ÇMIMET e reja: Nafta zbret në 232 lekë/litri, benzina bie në 216 lekë, i pandryshuar mbetet gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të enjte dhe ka vendosur të ulë çmimet. Nafta është ulur me 6 lekë/litri dhe nga pasditja e...

Bordi vendos ÇMIMET e reja të KARBURANTEVE: Jemi në monitorim të vazhdueshëm të bursave

Bordi i Transparencës ka vendosur ditën e sotme çmimet e reja për tregtimin e karburanteve me pakicë dhe shumicë në vendin tonë. Bordi ka vendosur...

Ndryshojnë përsëri ÇMIMET, Bordi del me njoftim pas 24 orësh: Rritet me 5 lekë nafta dhe benzina, mbetet i pandryshuar gazi!

Bordi i Karburanteve është mbledhur përsëri pas 24 orësh dhe ka dalë me njoftim të ri për çmimin e naftës, benzinës dhe gazit, shkruan...

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve: Nafta ulet me 9 lekë, bie edhe benzina në 229 lekë, gazi mbetet i pandryshuar

Bordi i Karburanteve ka ndryshuar këtë të mërkurë çmimet e tregtimit të naftës, benzinës dhe gazit. Pa u bërë ende 24 orë nga rritja...

Ministrja Ibrahimaj njofton live uljen e çmimit të karburanteve: Nafta do shitet me 243 lekë, benzina ulet me 7 lekë

Ministrja e Ekonomisë Delina Ibrahimaj ka njoftuar pak më parë uljen e çmimit të karburanteve. Ajo është shprehur drejtpërdrejt për mediat teksa ishte në...

Greqia nxjerr “Fuel Pass”, subvencionon për dy muaj naftën për mijëra qytetarë

Qeveria greke do të subvencionojë për dy muaj naftën dhe benzinën, ndërsa çmimet në bursë por rriten çdo ditë e më shumë. Për muajt korrik...

Nafta arrin çmim rekord: Nga sot do shitet me 258 lekë/litri, rritet edhe gazi e benzina

Bordi i Karburanteve ka fiksuar sot çmimet e reja për shitjen e karburanteve, në tregun me shumicë dhe atë me pakicë. Nafta do shitet...

Bordi vendos ÇMIMET E REJA: Nafta shkon në 248 lekë/litri, rritet edhe benzina, gazi mbetet i pandryshuar

Bordi i Transparencës është mbledhur sot dhe ka vendosur çmimet e reja për tregtimin me shumicë dhe pakicë të karburanteve, Bie në sy rritja...

Lajmet e fundit