Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

benzi

“Benzi” përplas të moshuarin në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në rrugën “Teli Samsuri”në Korçë, ku një automjet tip “Benz” ka përplasur një të moshuar. Sipas...

Aksident i rëndë në Fier, “Benzi” përplas nënën dhe djalin 6 vjeçar, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të marte në lagjen “Kastriot”në Fier. Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtetasi L.A, teksa ishte duke...

Parakalimi i gabuar i kushton shtrenjtë çiftit, “Benz-i” përplaset me bordurën e urës, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të diele në aksin Lezhë-Milot. Sipas informacioneve paraprake mësohet një parakalim i gabuar ka qenë arsyeja...

Policia zero tolarancë, “Ferrari”dhe “Benzi” luksoz e pësojnë në mes të Tiranës

Policia ka vijuar aksionin e ndëshkimit të drejtuesve të automjeteve në kryqytet. Mbrëmjen e sotme dy mjete luksoze janë gjobitur në Tiranë pasi janë...

Plasi “syri i keq”, Benzi luksoz i nuses pëson aksident, po kthehej nga dasma

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë, ku është përfshirë edhe makina e nuses së sapo martuar, një Mercedes Benz GLC. Sipas...

Ishte nisur drejt Sarandës, “Benz-i” merr flakë në mes të rrugës (FOTO)

Një mjet tip Mercedez është përfshirë nga flakët ditën e sotme në aksin Muziinë-Gjirokastër. Burime bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit ishte nga Tirana...

“Seati” me shpejtësi “skëterrë” përplas Benzin, plagoset çifti i bashkëshortëve në Berat, nisen me urgjencë në spital (EMRAT)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Orizaj, në Berat. Mësohet se një mjet tip “Benz”, i cili sapo kishte dalë ...

“Benzi” humb kontrollin dhe përplaset me barrierat anësore të rrugës në Thumanë, çifti niset me urgjencë në spital (Foto nga aksidenti)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë rrethrrotullimit të Thumanës. Bëhet me dije se një makinë tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe...

5 persona me një Benz thyejnë karantinën në Durrës, përlasen me autoambulancën që po çonte në spital një të sëmurë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Raportohet se një makinë tip “Benz” brenda së cilës ndodheshin 5 persona...

Aksident i frikshëm në Lushnje. Benz-i përplaset keq me kamionin, plagosen rëndë dy shoferët

Një aksident rrugor ka ndodhur pak pas mesnatës së mbrëmshme në Lushnje, ku një automjet Benz është përplasur me një kamion që transportonte bimë...

Lajmet e fundit