Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Benzi përplaset me Audin në Rrogozhinë

Benzi përplaset me Audin në Rrogozhinë, plagosen dhe dy të mitur

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme ne rrugën Rrogozhinë-Peqin. Mësohet se 53 vjeçari me inicialet F.SH duke drejtuar...

Lajmet e fundit