Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

benzi del nga rruga

Aksident në Prrenjas, Benzi përplaset me mbajtëset metalike të rrugës (VIDEO)

Një aksident rrugor ka ndodhur pak më parë në aksin Librazhd-Prrenjas. Siç shihet dhe në pamjet, një mjet tip Mercedes Benz...

Lajmet e fundit