Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Benzema

Mbyllet sfida, REAL MADRID finalistja e parë e CHAMPIONS LEAGUE

Ka përfunduar ndeshja mes Real Madridit dhe Bayern Mynihut, me rezultatin 2-2. Ky takim ishte i vlefshëm për gjysmëfinalen e Champions Leagues. ...

‘I plakur’, Real Madrid bën gati largimin e sulmuesit francez

Sulmi i Real Madrid është shumë larg nga ai që do duhej të ishte në të vërtetë, me shumë pak gola të shënuar. ...

Konfirmon Benzema: Nuk do jem në Euro 2016

Lojtari më i mirë francez i momentit, Karim Benzema ka konfirmuar se nuk do të grumbullohet me Kombëtaren e tij për Kampionatin Europian që...

Lajmet e fundit