Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Benz

Aksidenti i rëndë në aksin Rrogozhinë-Elbasan, policia sqaron ngjarjen: Ka humbur jetën shoferi 27-vjeçar i Benzit

Policia e Tiranës ka reaguar sërish në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Rrogozhinë-Elbasan, ku një mjet tip...

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik, shkon në 4 numri i viktimave, trupat ndodhen ende në mjet

Shkon në 4 numri i viktimave që humbën jetën ditën e sotme në aksidentin tragjik në aksin Rrogozhinë-Elbasan. Një mjet kamion me drejtues shtetasin I....

Aksident në aksin Librazhd-Përrenjas, autobusi me targa greke përplaset me Benzin

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në aksin rrugot Librazhd-Prrenjas. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një automjet i tipit “Benz” është përplasur...

Aksident me vdekje në Kakavijë, Benzi përplaset me zetorin

Një 32 vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor që ka ndodhur në në aksin rrugor...

Policia sekuestron “Benz-in” e braktisur nga grabitësit e bankës në Koplik, mjeti gjendet në afërsi me kufirin e Malit të Zi

Policia ka sekuestruar mjetin tip "Benz" me të cilin u larguan 3 grabitësit e bankës në Koplik. Mjeti u gjend në zonën e quajtur...

Të mbushur “Benzin” plot me para, kapet në flagrancë 30-vjeçari në Fier, i sekuestrohen mbi 87 mijë euro (EMRI)

Në finalizim të operacionit policor të koduar “Gjurmë”, është proceduar një 30-vjeçar nga Vlora. Sipas njoftimit të policisë mësohet shtetasi Geri Rexhepi është proceduar penalisht...

VIDEO/ Përplasi me “Benz” 26-vjeçaren dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet i riu në Tiranë

24-vjeçari që përplasi me makinë 26-vjeçaren në Tiranë, ka rënë në prangat e policisë. Bëhet me dije se është arrestuar shtetasi A. T., 24 vjeç,...

E përplasi “Benz-i” në aksin Lezhë-Shkodër, ndërron jetë 47-vjeçari në spitalin e Traumës (EMRI)

Ka humbur jetën 45-vjeçari, i cili u përplas nga një makinë mbrëmjen e djeshme. Aksidenti u shënua në Shkodër, në vendin e quajtur kryqëzimi Gocaj,...

Shoferi humb kontrollin e mjetit në Tepelenë, “Benzi” bie nga 50 metra lartësi, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë nga ndodhur mbrëmjen e djeshme pranë fshatit Bënçë të Tepelenës. Bëhet me dije se një mjet tip “Benz” ka humbur kontrollin...

Aksident i rëndë në Tepelenë, “Benz-i” bie nga 50 metër lartësi, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Bënç të Tepelenës, Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe ka...

Lajmet e fundit