Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bentley

Revolucioni i dekadës! Në vitin 2030 të gjitha makinat do të jenë…

Prodhuesi i makinave luksoze Bentley ka zbuluar planet se në vitin 2030 të gjitha makinat do të jenë elektrike.   Në pronësi...

Ky shtet i varfër blen 7 milion dollarë Maserati dhe Bentley, për të shëtitur liderat botërorë gjatë forumit ekonomik

Edhe pse renditet si një nga shtetet më të varfra në botë, qeveria e Papua New Guinea nuk është kursyer por ka shpenzuar plot...

Lajmet e fundit