Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bënte namin me vjedhje

Bënte namin me vjedhje në Kavajë, arrestohet hajduti i 4 banesave

Zbardhen 4 vjedhje banesash, të ndodhura gjatë muajve të fundit në qytetin e Kavajës dhe vihet në pranga hajduti. Blutë bëjnë...

Lajmet e fundit