Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bensik Kora

Masakra e Thumanës, dërgohen për gjykim 8 persona, 4 prej tyre të akuzuar për vrasjet

Prokuroria e Krujës ka dërguar për gjykim 8 persona, 4 prej të cilëve për “vrasje në rrethana cilësuese..” dhe 4 të tjerë për “përkrahje...

Lajmet e fundit