Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

benoada nishani

Mbesa e Presidentit Nishani “godet” sërish, pranon publikisht lidhjen me një vajzë

Beniada Nishani një nga emrat më të lakuar në median shqiptare dhe jo vetëm për një kohë të gjatë është komentuar për lidhjen me...

Lajmet e fundit