Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Benjamini

Rrënqethëse, babai i Benjaminit hero rrëfen ditën e parë dhe të fundit në Shqipëri të djalit të tij

Ishte hera e parë që kishte ardhur në Shqipëri dhe kishte vendosur që disa ditë të qëndronte në Vlorë e madje dita fatale e...

Lajmet e fundit