Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Benjamin Netanyahu

Netanyahu jep lajmin e mirë për izraelitët: Jemi vendi i parë në botë që mposht Covid-19, në fund të marsit vaksinohemi të gjithë

Kryeministri i Izraelit Benjamin Netanyahu, ka njoftuar se janë vendi i parë në botë që del nga situata e frikshme e Covid. ...

Kryeministri i Izraelit bën aleancë me kundërshtarin politik: Nuk ka zgjedhje të reja

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, ka arritur një marrëveshje me rivalin Benny Gantz për të formuar një "qeveri uniteti", e cila do t'i japë...

Rryshfet e mashtrim, Prokurori i Përgjithshëm ngre tre akuza për kryeministrin Netanjahu

Prokurori i Përgjithshëm i Izraelit planifikon të padisë kryeministrin Benjamin Netanjahu për korrupsion. Avichai Mandelblit tha ditën e sotme se Netanjahu...

Kryeministri izraelit viziton Shqipërinë në 1 nëntor

Kryeministri i Izraelit Benjamin Netanyahu do të vizitojë Shqipërinë në fillim të muajit të ardshëm. Lajmin e ka bërë me dije...

Benjamin Netanyahu bën njoftimin “BOMBË” për IRANIN

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu ka deklaruar se do të shfaqet në një konferencë për shtyp ditën e sotme dhe do të bëjë një...

Vendimi për Jeruzalemin, Mogherini ballë për ballë i jep lajmin e keq kryeministrit izraelit

Që pas vendimit të Trump për të njohur Jeruzalemin si kryeqytet të Izraelit, Bashkimi Europian reagoi në bllok kundër këtij vendimi. ...

Lajmet e fundit