Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

beniada

“U dolën tangat duke bërë twerk”, plas “sherri”, Sara përplaset me Einxhelin dhe Beniadën

Beniada dhe Einxhel ishin një ndër çiftet më të pëlqyera gjatë provës javore duke kërcyer tëerk. Mrëpo në lidhje me këtë provë mësa duket “gricjet”...

FOTO/ Fifi dhe Beniada “kapen mat”, lahen komplet të zhveshura teksa bëjnë dush në shtëpinë e “Big Brother”

Shtëpia e famshme “Big Brother Vip” është kthyer në një show televiziv më të ndjekur nga publiku shqiptar. Banorët janë 24 orë nën vëzhgim...

Mbesa e ish-presidentit shqiptar ‘çmend’ ndjekësit me foto nudo

Beniada, mbesa e ish-presidentit Nishani ka ngritur temperaturat me fotot e fundit.  Ajo është një femër shumë simpatike që shquhet për format e saj...

Lajmet e fundit