Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

beniada

“Vajzat tona s’janë fasada, janë të mira si Beniada”, këngëtarja i kushton këngë konkurrentes së BBV

Këngëtarja Poni ka ardhur me një projekt të ri quhet “vajzë shqiptare”. Mirëpo si duket kjo këngë ia ka dedikuar modeles dhe finalistes së “Big...

“Unë jam me…”, Xhensila Myrtezaj tregon se kush do donte ta fitonte  “Big Brother Albania VIP”

Finalja e Big Brother Vip po afron dhe shumë artistë kanë shprehur hapur pëlqimin dhe se kush do të donte ta fitonte atë. Në lidhje...

“Nuk t’u mbyll goja”, e ëma e Beniadës SHPËRTHEN ndaj Einxhelit: Lëre Benin rehat se pastaj ke punë me popullin

Einxhel, Arjola dhe Iliri i kërkuan Beniadës që mos qëndrojë me me Donaldin, kërkesë e banorëve e cila është pritur me kritika në rrjet. Einxhel...

E lidhur me yllin e Juventusit, Beniada tregon si përfundoi marrëdhënia pas 7 vitesh

Banorët e Big Brother Vip gjatë mbrëmjes së djeshme kanë treguar historitë e tyre të para të dashurisë. Beniada në rrëfimin e saj ka...

Loja “shtet, qytet” fut në “sherr” banorët, Beniada kritikon Ilirin: Nuk dini të shkruani shqip edhe më bëni mua…

Banorët e “Big Brother Vip”, mbrëmjen e djeshme kanë luajtur lojën e famshme “shtet, qytet”. Lojë e cila është bërë shkaktare për konflikte dhe...

Ankth në shtëpinë e “Big Brother”, një prej banorëve dyshohet se është me Covid-19

Banorët e “Big Brother Vip” janë shprehur të shqetësuar pasi Beniada ka shfaqur disa problem si lodhje, dhimbje kockash dhe temperaturë.  Këto simptoma kanë...

Beniada mes lotësh tregon vështirësitë e jetës: Kur shkuam në Itali kemi jetuar poshtë pemës, nuk kisha as rroba të vishja

Beniada është një ndër personazhet me pozitivë dhe të dashur në shtëpi. Gjatë spektaklit të sotëm ajo ka dëshmuar se jeta e saj ka kaluar...

VIDEO/ Beniada flet për operacionin plastik të Beatrixit: Nuk ja kanë bërë mirë të shkretës…

Banorët e Big Brother Vip kanë folur së fundmi për operacionet plasitike. Beniada është shprehur për operacionin plastik të Beatrixit në gjoks se nuk ia...

“Prit se ke shumë rrugë para”, Beniada ironizon Antonelën: Pse nuk kemi trup ne? Po na tregon se je e bukur? (VIDEO)

Hyrjet e reja në BBV kanë shkaktuar trrazira në shtëpi mes banorëve. Një nga banorët që ka shkaktuar zhurmë është edhe Antonela Berisha, isj konkurente...

VIDEO/ Plas “debati”, Beniada e kundërshton, Beatrixi: Fëmijët duhet të rriten me nënë dhe babë, dy burra nuk mund ta edukojnë!

Loja e rradhës në “Big Brother Vip” ka në fokus tema sociale për të cilat banorët duhet të diskutojnë dhe të hapin debat me...

Lajmet e fundit