Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

beniada

“Mami pastronte shtëpitë, unë isha kamariere”, Beniada tregon vështirësitë në Itali dhe ka një këshillë

Ndonëse janë bërë disa muaj që BBV ka përfunduar, Beniada vijon të jetë në qendër të vëmendjes. Së fundmi ajo ka treguar haptazi punën e...

“Obobo do më kapë për flokësh”, Beniada i zbulon padashje “sekretin” Megi Pojanit

Megjithëse deri tani kanë heshtur, fotot e Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit nga i njëjti ishull na i kanë konfirmuar se ata janë çifti...

Prishet miqësia, Einxhel i jep “goditjen” e fundit Beniadës

Si duket marrëdhënia e dy "motrave" mes Einxhelit dhe Beniadës ka marrë fund. Ndonëse, brenda në shtëpinë e Big Brother, Einxhel deklaronte se e...

VIDEO/ Mori 5 gjoba në pak ditë, Beniada thirrje policisë: Ju lutem mos vendosni më, makina ime është e vockël nuk bezdis njeri

Modelja e njohur dhe vajza e cila ka “rrëmbyer” zemrat e të gjithë shqiptarëve, Beniada, ditën e sotme ka publikuar një video ku ka...

“Natën shpirt, të dua”, publikohen mesazhet, çfarë po ndodh mes Beniadës dhe Ardit Çunit?

Këngëtari Ardit Çuni dhe modelja Benaida Nishani gjatë qëndirmit në shtëpinë e “Big Brother” janë parë shumë afër njëri-tjetrit, madje u përfol se mes...

Brenda shtëpisë ishin si motra/ Kriset marrëdhënia mes Einxhel dhe Beniadës? Zbulohet arsyeja

Përveç romancave, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka pasur edhe shumë marrëdhënie të ngushta shoqërore që janë krijuar mes banorëve. Një prej tyre...

Drejt martesës me Beniadën? Ish-konkurrenti i “Përputhen” bën deklaratën e papritur

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Albi, ka qenë një nder emrat më të komentuar në emisionin e dashurisë. Ndonëse u largua nga programi, Albi ka vijuar të...

Nga marrëdhënia me Donaldin dhe Einxhel te mospërputhja me Monikën, Beniada flet “pa dorashka” 

Pas përfundimit të “Big Brother Vip”, finalistët tashmë janë duke bërë daljet e para televizive. Së fundmi ka qenë Beniada, ajo e cila ka folur...

FOTO/ Të gjithë sytë nga mbesa e tij, por ja kush është vajza e Bujar Nishanit që Beniada nuk rreshti së e përmenduri në...

Para se të bëhej pjesë e Big Brother Vip, Beniada njihej nga mediat si mbesa e ish Presidentit, Bujar Nishani. Mirëpo, pas hyrjes në shtëpinë...

Beniada fitoi zemrat e shqiptarëve, por çfarë mendimi ka Bujar Nishani për mbesën e tij

Para se të bëhej pjesë e Big Brother Vip, Beniada njihej nga mediat si mbesa e ish Presidentit, Bujar Nishani. Mirëpo, pas hyrjes në shtëpinë...


Lajmet e fundit