Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

beniada nishani

Dritan Brama tregon pengun më të madh në “Big Brother”: Më ka shpëtuar…

Balerini dhe koreografi Dritan Brama u eliminua të martën nga shtëpia e “Big Brother VIP” në një televotim ku ishte bashkë me banorin tjetër,...

“Shisja akullore në plazh”, Beniada rrëfen punën e parë që ka bërë kur ishte 16 vjeç

Beniada Nishani është një nga banoret më të pëlqyera nga publiku në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Ajo një nga vajzat më pa komplekse,...

Beniada Nishani “eskortë” e Berluskonit, roli i modeles në krah të milionerit italian 4 vite më parë

Konkurrentja e “Big Brorther Vip”, Beniada Nishani ka marrë pjesë në një film dramatik italian të vitit 2018, me regji nga Paolo Sorrentino. Filmi...

“Dua një mashkull ta puth, ju lutem ma sillni këtu”, Fifi nuk përmbahet dhe i kërkon Beniadës….(VIDEO)

Banorja e “Big Brother Vip”, Fifi ka filluar të ndjejë mungesën e një mashkulli në jetën e saj, ku nuk heziton ta shprehë këtë...

“E njihja dhe gruan e tij”, Beniada Nishani rrëfen ngacmimet e futbollistit të njohur: Nuk m’i ndante sytë!

Beniada Nishani është një ndër vajzat më tërheqëse në shtëpinë e “Big Brother Vip”, e cila gjithmonë arrin të marrë vëmendjen e publikut. Gjatë...

Krijohet çifti i parë në “Big Brother Vip”? Beniada shfaq shenja xhelozie për banorin: Ik se do ta fus me grusht turinjve!

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” duket se po krijohet çifti i parë. Fillimisht mendohej se çifti i parë që do të ishte Fifi...

Beniada Nishani e thotë troç: Për 100 mijë euro dal shëtis nudo nëpër Tiranë

Beniada Nishani ka surprizuar publikun me një deklaratë drejtuar banorëve të “Big Brother VIP”. Modelja ka treguar se për të përfituar shifrën e 100.000 eurosh...

Beniada Nishani lë pa fjalë Ilir Shaqirin, e lëpin në mes të banorëve, ja si reagoi balerini

“Big Brother Vip” është kthyer në “show-in” më të ndjekur nga publiku shqiptar. Prova e javës për banorët është që të mbajnë veshur një...

Habit mbesa e Bujar Nishanit, tregon vështirësitë në Milano: Nuk kisha bukë të haja, numëroja lekët…(Video)

Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishanit, Beniada së fundmi brenda mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka rrëfyer një episod të vështirë të...

Beniada Nishani tregon historinë e dashurisë me futbollistin: U ndamë pas 7 vitesh lidhje…

Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Bujar Nishani, është një nga banorët e Big Brother Vip. Ajo gjatë bisedës me banoret tregon se ka qenë...

Lajmet e fundit