Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

beniada nishani

Ish-lojtari i Tiranës “shfaqet” në shtëpinë e Beniada Nishanit (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Beniada Nishani, disa javë më parë pranoi se është duke shijuar një romancë dashurie, por pa zbuluar më shumë detaje....

“Është shumë simpatik”, Beniada pranon për herë të parë lidhjen e dashurisë

Beniada është një ndër vajzat më të dashura të publikut. Brenda shtëpisë së "Big Brother Vip, ajo arriti që të rrëmbente zemrat e të...

Beniada Nishani merr ftesën për në eventin e rëndësishëm, bukuroshja nuk e fsheh lumturinë (FOTO)

Beniada Nishani është një nga personazhet më të pëlqyera dhe më të ndjekura që pas përfundimit të spektaklit “Big Brother Vip”. Modelja ka ndarë me...

“Krenare për vitet e mia”, Beniada Nishani feston ditëlindjen

Për Beniada Nishanin sot është një ditë e veçantë. Ish-banorja e “Big Brother”feston ditëlindjen, e cila mbush sot 31 vjeç.   Përmes një postimi në...

Beniada në ceremoninë e homazheve, i jep lamtumirën e fundit ish-Presidentit Bujar Nishani

Sot është dita e dytë e homazheve në nder të ish-Presidentit Bujar Nishani i cili ndërroi  jetë 5 ditë më parë në  një spital...

“Zemra ime është me ty”, Beniada i shpreh ngushëllime vajzës së Bujar Nishanit  

Modelja dhe njëkohësisht ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, ka reaguar për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani ditën e sotme në...

Habit Beniada Nishani: Dua një djalë fukara që ta mbaj vetë

Beniada Nishani ishte një ndër banoret më të pëlqyera në “Big Brother Vip”. Gjatë qëndrimit në “BBV”modelja fitoi zemrat e të githëve me thjeshtësinë...

Beniada “rrëmben” emisionin e rëndësishëm! Pas programit sportiv, ja formati ku do ta shohim modelen

Fillimisht u tha se Beniada do të ishte pjesë e emisionit “Procesi sportive”, mirëpo si duket Eni Manushi ka vendosur që ta bëjë pjesë...

“T’u puq Zoti zemrën”, dajë Pashuku i gjen Beniadës kandidatin për burrë, mezi pret të dalë nga Big Brother

Banorja e “Big Brother Vip” Beniada Nishani ka fituar vëmendjen dhe pëlqimin e publikut gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e famshme. Një ndër...

Dritan Brama tregon pengun më të madh në “Big Brother”: Më ka shpëtuar…

Balerini dhe koreografi Dritan Brama u eliminua të martën nga shtëpia e “Big Brother VIP” në një televotim ku ishte bashkë me banorin tjetër,...


Lajmet e fundit