Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
5.1kmh
75 %
Mar
16 °
Mër
12 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Benfica

Kualifikueset e Champions League, PAOK eleminon Benfica, kalojnë në Play- Off dhe Dynamo Kiev dhe Gent

Raundi i tretë i kualifikueseve të Champions League ka nisur me 3 sfida që kanë prodhuar ndeshje të forta.   PAOK...

Sërish probleme në LIBRA, partia e Blushit çregjistron 3 anëtarët, publikon EMRAT dhe arsyet

LIBRA, partia e themeluar nga Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi nuk është në ditët e saj më të mira. Pas ndarjes së dy bashkëthemeluesve,...

Mbrëmje golash në Champions League, Barcelona i jep leksion Pep Guardiolës

Është mbyllur mbrëmja e tretë në Champions League, ku nuk ka pasur asnjë pikë dyshimi për skuadrat e mëdhaja, të cilat kanë fituar me...

Mbyllen takimet e para të Champions League, rikthehet “tërmeti” MSN te Barcelona

Është mbyllur nata e parë e spektaklit të magjishëm që dhuron Champions League. Gola pa fund, ndërsa rikthehet Barcelona e frikshme. Shtatë gola kundër...

Atletico Madrid në gjysmëfinale, eliminon Barçën nga Champions League

Kampionët e Europës së Barcelonës dalin jashtë Uefa Champions League. Atletiko e Madridit arriti të eliminojë blaugranat pas një ndeshje të luajtur me shumë...

PSG dhe Benfika në çerekfinale, Chelsea jashtë Champions League

Në 3 sezonet e fundit Çelsi e PSG janë ndeshur çdo vit në fazat finale në Ligën e Kampioneve dhe duket se tashmë PSG...

Atletiko hutohet nga humbja, ngatërron Benfikën me Barcelonën

Atletiko Madrid është mposhtur 1-2 në shtëpinë e tij mbrëmjen e djeshme nga Benfika, në ndeshjen e vlefshme për Champions League. ...

Lajmet e fundit