Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

benardi

Xheni e thotë hapur: Në zemrën time unë…(FOTO)

Xheni dhe Benardi u kthyen në çiftin më të pëlqyer për publikun. Ndërsa ndarja e tyre vazhdon ende të jetë në qendër të vëmendjes....

Pas ndarjes nga Benardi, Xheni merr vendimin drastik

Pasi deklaruan se lidhja e tyre kishte marrë fund, Xheni dhe Benardi filluan të komentoheshin në media për një rikthim të mundshëm. ...

Pas ndarjes me Xhenin, “shpërthen” Benardi i Big Brother 9: Më vjen keq për ty

Ditët e fundit u përhap me shpejtësi lajmi se një prej çifteve më të dashura shqiptare është ndarë. Bëhet fjalë për Xhenin...

“Kaq ishte”, nuk ka më dyshime, Xheni dhe Benardi ndahen përfundimisht, kjo foto tregon gjithçka (FOTO)

Një nga lajmet më të bujshme të ditëve të fundit është ndarja e Xhenit dhe Benardit. Një nga çiftet më të...

Pas Xhenit, vjedhin dhe “Instagramin” e Benardit, çfarë i shkruan “hacker-i” në privat

Ditë më parë Xhenit i vodhën adresën e Instagramit dhe publikuar në emër të saj se çifti është ndarë. Por tashmë ...

Ish-banori i “Big Brother 9” pjesë e klipit të këngëtares së njohur. E kishit vënë re? (VIDEO)

Ish-banori i “Big Brother” Benardi, ndonëse shumica prej nesh mund të mos e kemi vënë re, ka qenë pjesë e videoklipit të këngës “Sa...

Lajmet e fundit