Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben thirrje

Sfida e çuditshme që ka pushtuar botën, Veliaj i bën thirrje shqiptarëve: Lidhe rripin Kiki! Drake do të të mirëkuptojë

Sfida “Kiki” është përhapur në të gjithë botën dhe fatkeqësisht në shumë raste ka qenë fatale. Mediat në mbarë botën kanë...

Policia italiane publikon FOTOT e 8 shqiptarëve dhe bën thirrje: Shikojini mirë këto fytyra…

Policia italiane publikon fotot e 8 shqiptarëve dhe bën thirrje. “Shikojini mirë këto fytyra dhe mbajini mend këta hajdutë”, kështu ka deklaruar Oreste Liporance,...

25 vjeçari në gjendje kritike pas aksidentit, këngëtari shqiptar ka një thirrje për gjithë (VIDEO)

Një nga të lënduarit e aksidentit të ndodhur të shtunën mbrëma në Pejë, ka qenë dhe 25 vjeçari nga ky qytet, Egzon Gjuka, i...

Lajmet e fundit