Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bën tëerk në sy të vëllait, goditet LIVE këngëtarja shqiptare

Bën twerk në sy të vëllait, goditet LIVE këngëtarja shqiptare (VIDEO)

Marrëdhënia mes vëllait dhe motrës ka qenë gjithmonë ndër më të komplikuarat. Jo pak shpesh përfshihemi në debate me motrat ose...

Lajmet e fundit