Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bën tatuazh emrin e djalit

Bën tatuazh emrin e të birit, por zbulon të vërtetën shokuese

Një 22-vjeçar kolumbian u bë baba për herë të parë dhe kjo ishte një ndër ngjarjet më të lumtura të jetës së tij. ...

Lajmet e fundit