Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben surprizen

Alban Skënderaj bën surprizën që askush nuk e priste

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të sukseshëm që Shqipëria ka. Këngët e tij gjithmonë kthehen në hite dhe dëgjohen...

Lajmet e fundit