Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben si i virgjer

‘Do përballeni me ligjin’, Paloka i përgjigjet Braçes: Kur bën si i virgjër…

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka i është përgjigjur zv.kryeministrit Erion Braçe, i cili deklaroi se kushdo që dhunon, vret, vjedh dhe djeg do...

Lajmet e fundit