Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

ben qimja

Policia “gjen” Ben Qimen dhe e merr në pyetje, biznesmeni: Ekzekutimin e Dem Backës e mësova nga mediat, isha në Tiranë

Biznesmeni fierak Arben Isufaj, i njohur dhe si Ben Qimja, është arritur "të gjendet" më në fund nga Policia e Shtetit dhe është marrë...

SPAK nuk ndalet vetëm te pasuritë e Ben Qimes, kërkon të sekuestrohen dhe pronat e xhaxhait të tij, Ahmet Isufajt

Gjykata e Posaçme pritet të shqyrtojë kërkesën e SPAK për konfiskimin e pesë pasurive që i përkasin shtetasit Ahmet Isufaj. Ky i fundit është...

Sekuestrimi i pasurive të Ben Qimes, detaje nga dosja e SPAK: Lëvizte me AUDIN e blinduar të DEPUTETIT të njohur (EMRI)

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka sekuestruar pasuritë e Arben Isufajt, i njohur dhe si Ben Qimja. Ky vendim...

Ekzekutimi i Dem Backës, “Shqiponjat” i kontrollojnë shtëpinë Ben Qimes: Një vit më parë viktima e rrahu në mes të Fierit (FOTO)

Arben Isufaj, i njohur dhe me nofkën Ben Qimja, është një nga personat e "skeduar" nga Policia e Fierit për ekzekutimin dy ditë më...

Gjykata e Posaçme sekuestron PASURITË e Ben Qimes: Tre kompani, 24.000 m2 tokë, 6 makina LUKSOZE Mercedes dhe Audi (E PLOTË)

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka nisur zyrtarisht sekuestrimin e pasurive të Arben Isufajt, i njohur dhe si Ben...

SPAK sekuestron pronat e Arben Isufit, “BEN QIMES” i vendosen nën sekuestro edhe pronat e të afërmve

Me kërkesë të SPAK, Gjykata e Posaçme vendosi sekuestro ndaj 13 pasurive që dyshohen se i përkasin Arben Isufit, i njohur ndryshe si Ben...

Ben Qimja dhe kundërshtari i Aldo Bares, kush janë dy personazhet e botës së krimit në ‘lupën’ e OFL

Dy personazhe të tjerë i janë shtuar listës së OFL. Bëhet fjalë për Arben Isufaj, i njohur edhe si Ben Qimja dhe Saimir Taullaun,...

SKANDALI/ Ben Qimja ‘punësoi’ Indrit Doklen si punëtor ndërtimi (Kush fshihet pas kompanisë ‘Mateo Konstruksion’ që liroi kreun e Bandës së Durrësit)

Arben Isufaj, i njohur si Ben Qimja “punësoi” Indrit Doklen si punëtor ndërtimi. Janë këto të dhënat më të fundit që...


Lajmet e fundit