Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben manaj

‘O zot, djali i shokut Ali më shan nga Londra, eshtrat e tij…’, Ben Manaj i përgjigjet Ndrenikës: Babai im është gjallë. Ju keni...

Sot Kryeministri Edi Rama publikoi spotin e fushatës zgjedhore, ku në të bënte pjesë edhe aktori Robert Ndrenika, me zë dhe figurë. Kritikat kanë...

Lajmet e fundit