Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bën lëvizjen e papritur, Thaçi anulon drekën me Metën, Vuçiçin dhe Dodikun

Thaçi bën lëvizjen e papritur, anulon drekën me Metën, Vuçiçin dhe Dodikun

Presidenti i  Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka anuluar drekën e përbashkët me liderët e Ballkanit Perëndimor. Në këtë drekë kanë...

Lajmet e fundit