Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben gjestin human

Këngëtarja e njohur bën gjestin human, surprizon fëmijët e shtruar në spital (FOTO)

Rita Ora është këngëtarja shqiptare që na ka bërë krenar në të gjithë botën dhe vazhdon ta bëjë sërish. Hitet e...

Lajmet e fundit