Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bën gjestin human për të prekurit nga tërmeti

Motra e Elvana Gjatës, bën gjestin human për të prekurit nga tërmeti

Migena Gjata është një emër jo i panjohur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Ajo njihet si motra e këngëtares Elvana...

Lajmet e fundit