Tirana
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben deklaraten e papritur

I martuar dhe me tre fëmijë, ish-futbollisti bën deklaratën e papritur: Më vjen keq që nuk më ngacmon asnjë femër

Ish-futbollisti dhe analisti i njohur sportive Redi Jupi ishte i  ftuar këtë javë në emision ‘Thumb’, ka rrëfyer diçka shumë private nga jeta e...

Lajmet e fundit