Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben carson

Organizuan festë për zgjedhjet në Shtëpinë e Bardhë, infektohet me Covid-19 sekretari i rëndësishëm amerikan Ben Carson

Ben Carson është bërë zyrtari më i fundit i administratës Trump që rezulton pozitiv për Covid-19.   Sekretari i strehimit dhe...

Lajmet e fundit