Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben cami

Gjykata e Durrësit rrëzon kërkesën e drejtësisë italiane për ekstradimin e Ben Çamit

Gjykata e Durrësit ka rrëzuar kërkesën për ekstradim të Lutfi Shabanit ose Ben Çamit të akuzuar për trafik ndërkombëtar droge. Kërkesa për...

Apeli lë në burg Ben Çamin

Gjykata e Apelit ka dhënë sot masën “arrest me burg” për Lutfi Shabanin, i njohur edhe si Ben Çami, i akuzuar për trafik ndërkombëtar...

Ben Çami i dënuar me 10 vite burg në Itali për pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe trafik droge

Lutfi (Artan) Shabani, i njohur dhe si Ben Çami, i cili aktualisht është i arrestuar dhe  ndodhet në burgun 313 në Tiranë,  nën masën...

Lajmet e fundit

Dita

Koha Jone

Mapo

RD

Fjala